Plaku mbi karrige me rrota

Nje grua i afrohet nje plaku te ulur mbi nje karrige me rrota.
“Me goditi shikimi yt i gezuar”, i thote dhe me pas e pyet:
“Cili eshte sekreti per te patur nje jete te gjate dhe te lumtur?”
“Boh, shif, une pi 3 paketa cigare ne dite, pij nje damixhane me raki ne jave, ha ushqimet me te shpifura qe mund te gjenden dhe kurre nuk jam marre me sport”
“E pamundur”, thote femra “po…. sa vjeç jeni ju?”
“26” pergjigjet ai

Të ngjashme

Ska komente

Komento