Plaku dhe plaka

Ishin nje plak dhe nje plake.
Plaku i thot plakes moj plake,a bejme ashtu sic kemi bere kur kemi qene te rinj?
Une do dal e te therras ty perjashta e ti sa te degjosh zerin tim do dalesh e te shkojme ne disko.
Mire ,i thot plaka.
Keshtu plaku del dhe e therret plaken,por ajo nuk del.
Plaku thirri disa here,dhe kur pa qe ajo nuk po dilte hyri brenda dhe i tha plakes;he moj plake pse nuk dole?
Plaka i thote sme la mamaja.

Të ngjashme

Ska komente

Komento