Plaku dhe plaka ne rini

Nje dite plaku i thote plakes qe nga sot do bejme si te rinj. Plaku i thote plakes kur te fishkellej une ti dil ne dritare.

Mire thote plaka. Plaku del poshte palltit dhe fishkellen, por plaka sdel.

Fishkellen prape por plaka nuk del. Ai merzitet e shkon lart te shtepia ei thote:kur firshkellej une pse nuk del ne dritare? Plaka thote:po nuk me la mami.

Të ngjashme

Ska komente

Komento