Pijaneci dhe cigarja

Nje pijanec rri ne lokal gjer sa te mbyllet lokali, e pastaj niset per ne shtepi…..

Duke ecur rruges per ne shpi, (ishte erresire) nuk shifeshte gje ne rruge shkone dhe i perplaset ne nje shtyll.

Dhe i bejne syte xixa.

Pastaj thote, “me fala o shok se te fika cigaren”.

Të ngjashme

Ska komente

Komento