Perfundimi tragjik

Biondja shkon me të dashurin në kinema për ta parë një film romantik.

Aty nga gjysma e filmit Biondja i shtërngon dorën të dashurit dhe me lot në sy e pyet ate, se a do të martohen në fund personazhet kryesore?

I dashuri i përgjigjet: Natyrisht, këta filma gjithmonë kanë përfundim tragjik!

Të ngjashme

Ska komente

Komento