Pensionistet

Ishin dy pensioniste dhe menduan te jetonin per pak kohe sikur te ishin te rinj.
Plaku i tha plakes qe kur te fishkellente, ajo te dilte tek dritarja
. Doli plaku dhe me pas fishkelleu.
Plaka nuk po dilte.
Hyri plaku ne shtepi dhe i tha se perse nuk dilte
. Nuk me la Mami -tha ajo.

Të ngjashme

Ska komente

Komento