Passwordi

Merr ne tel nje bjonde ne Microsoft per ndihme .Edhe e pyet punojnjesi :
Cili eshte problemi juaj?
nuk mund te lidhem me internetin
Mire i thote ai, password-in e di??
Po thote ajo e di, ja pash nje shoku qe ishte ulur para meje
Shume mire, cili qe password-i juaj ??
6 yje (******)
– A e dini pse bjondina del te mesoje ne ballkon..?
sepse kur te diplomoje, te thote kam studiuar jashte!
– Pse bjondina i merr shkallet me veti kur shkon me ble dicka
se ka ndegjua qe jan rrit cmimet.
– Shefi i nevrikosur i thotë biondinës se e ke trurin në mes të këmbëve. Të nesërmen biondina e thërret shefin në telefon dhe i thotë se s’mund të vijë në punë sepse kam gjakëderdhje në tru.
– Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 zeshkane kishin ngecur te kapura per litar. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin. Zeshkanja fillon t’u flase perzemersisht bjondinave se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondinave. Ne fund, te gjitha bjondinat duartrokasin.

Të ngjashme

Ska komente

Komento