papagalli dhe prifti

nje dit nje prift bleu nje papagall dhe sa her qe i qitke buk papagalli bojke allahu egber edhe priftit i erdh nje dit inati edhe tha 1 muj sdu mi qit buk edhe mas 1 muji prifti thot hajt se tash ka harru edhe shkon mi qit bukk papagalli thot elham dyrila u kry ramazani

Të ngjashme

4 Komentet

 • Reply big ma'ma 15/08/2010 at 3:41 pm

  huahuahauhaa kuka kon tu agjeru ky papagalli

 • Reply TINDRINA 03/09/2010 at 9:33 pm

  -e bukur….por e merzitshme!!!……….

 • Reply mile 25/09/2010 at 5:26 pm

  ahahhahahaha krejt valla big

 • Reply rinesa 24/02/2011 at 3:51 pm

  hahahahahhahahahahhahahhahahhahahahhahahhahahhahahhhahahahahahahahahah

 • Komento