Nje vajze e vogel dhe festa abetares

Shkon te shohi dhe sheh te atin me nje grua qe po ‘qendiseshin’…
Shkon tek mami me vrap dhe i thote kshu kshu… Mire te keqen mami.
Neser tek festa e abetares ne vend se te thuash vjershen do thuash kete qe me the edhe mua tani…
Te nesermen: – Dje une pashe babin me ate gruan dhe po i fuste ate gjene, ate gjene… O mami, si e ka emrin ajo gjeja qe te fut ne goje gjithmone postjeri ty ?

Të ngjashme

1 Comment

  • Reply hahaha 10/03/2014 at 7:18 pm

    ahhahahahah shum e fort vdiqa hahahahahah

  • Komento