Nje grua e re shkon tek fallxhori

– Pese vjet me pare- i thote -erdha dhe u konsultova tek ti. Atehere me the se do kem nje burre edhe pese femije.
– E c`ndohi?- e pyeti fallxhori.
– Ajo qe the u vertetua: kam pese femije! Tani dua ta di se kur do te kem burre ?!!?

Të ngjashme

Ska komente

Komento