Nje dite e keqe ne ferr

Nje dite vdes njeri dhe perfundon ne ferr.
Gjeja e pare qe pa ishte djalli
Djalli: Pse dukesh kaq i vrenjtur?
Cuni: Pse cfare mendon ti, e shef qe jam ne ferr
Djalli: S’besoj se eshte keq ktu, te them te drejten ne knaqemi shume ktu.
A pin ti?
Cuni: oh, une vdes te pij
Djalli: E hena do te pelqeje shume atehere . Sepse te henave vec pijme, wiski, tekuila
Cuni: ouu, qenka mire
Djalli: Pi cigare ti?
Cuni: Aman mos ma permend
Djalli: Ne rregull, ke per ta pelqyer shume te marten, se kemi cigaret me te mira ne bote
Cuni: Aman tallesh
Djalli: ve bast se te pelqejne lojrat
Cuni: Te them te drejten po
Djalli: Mire, sepse e merkura eshte dita e lojrave, kazino, gara kuajsh etj
Cuni: S’kam qene kurre ne kazino
Djalli: E sheh tani e ke mundesine, te pelqejne filmat porno?
Cuni: Ohh une vdes per to, s’do te thuash qe…
Djalli: Ne rregull, E enjta eshte dita e filmave porno, qindra fima porno, revista etj
Cuni: S,me kishte shkuar kurre ne mendje se ne ferr do knaqeshe kaq shume
Djalli: Je gay?
Cuni: Uhh jo
Djalli: Shume keq, e premtja ska per te pelqyer shume

Të ngjashme

Ska komente

Komento