Nje cift ne udhetim turistik

Nje cift ne udhetim turistik ne Amerike. Ne nje moment te caktuar, gruaja shikon se ne dhomen e tyre te hotelit kishte nje mi.

E frikesuar i thote bashkeshortit – merri shpejt ne telefon recepsionin, pasi ti di me mire anglisht, dhe thuaju qe kemi nje mi ne dhome.

Burri:

– Hello

Recepsioni:

– Hello

– Do you know Tom & Jerry?

– Yes

Të ngjashme

Ska komente

Komento