Nje burre po i lutej Zotit

-O Zot! tha burri
-Po?! iu pergjigj zoti

-A mund te te bej nje pyetje?
-Sigurisht! i tha zoti

-Cfare jane 100,000 Vjet per ty?
-1 sekonde!

-Po 100,000 euro?
-1 monedhe!

atehere burri i tha:
o zot-do me japesh 1 monedhe??
dhe zoti ju pergjigj:
Po,prit nje sekonde!

Të ngjashme

Ska komente

Komento