Nje bionde po merte mesime per helikopterin

Mesuesi i tha :
-Cdo 1000 meter lartesi do komunikoj me ty.
-Ok -thot biondja.
Ngjitet 1000metra.
-Po shkon shume mire.
-Uaa sa mir.
Ngjitet shkon 2ooo metra
-Ja more doren
-Ua sa mir.
Vazhdon ngjitet dhe kur papritur helika ndalon dhe helikopteri bie.
Mesuesi shkon me vrap dhe e nxjerr bionden dhe e pyet:
-Ca pate moj.
-Po ja sa shkova 25oo metra pata ftohte dhe fika ate freskusen e madhe qe esht siper.

Të ngjashme

Ska komente

Komento