Nastradini me Policin

Nje njeri kishte dergu gomarin ne treg per ta shitur. Pas nje kohe ju kishin rrethu te gjith gomarit duke qesh, per arsyje se ju ishte ngrit gomarit k***. Vjen nje polic dhe i thot pronarit qe gomari i tij duhet me ja fut k**** brenda, por gomari nuk merrete vesh. Ne ate moment vjen Nasradini dhe thot “une e bej qe ta fus brenda..” Polici i thot po ik ore e beke ti, e bej thot Nasradini dhe shkon i flet dicka te veshi… kur vertet gomari e fut brenda. te gjith mbeten te habitur. Polici e pyeti Nasradini, cka i the Nasradin? Nasradini i pergjigjet: i thash fute k.. brenda se po ta HA POLICI…

Të ngjashme

Ska komente

Komento