Nastradini dhe Gomari

Ishte nje here nastradini dhe gomarin.

Nastradini ka dal ne qytet dhe i ka tretur gomari.

Ska dite cfar te ben, ka shkuar ne nje hotel dhe ka hyr poshte nje krevati.

Ka ardhur nje grua edhe nje burr, ato jan dasht shum e shum, burri i ka then grus ne syt e tu e shoh gjithe boten!

Ka dal nastadini prej poshte krevatit dhe i ka then po gomarin tem a po e sheh kun?

Të ngjashme

2 Komentet

  • Reply kullerka 23/10/2010 at 5:57 pm

    aha shum qart aa:P

  • Reply Unikkatil 12/02/2011 at 12:51 pm

    hey une e di kua gomari

  • Komento