Nano dhe Topi me parti te re

Thuhet sipas disa medjave me te njohura te fshatit Kryevidh te Kavajes se Sali Berisha i ka kerkuar Fatos Nanos te kthehet prape ne politike. Tosi po ben plane per hapur nje parti te re qe do e quaj Partia Socialiste e Te Zhgenjyerve qe Pijne Xhin sh…

Të ngjashme

Ska komente

Komento