Mjafton biçikleta

Takohen dy shokë dhe njëri i thotë tjetrit:
-Ku e gjete këtë biçikletë kaq të bukur?
I thotë tjetri:
-Kur po kthehesha dje në shtëpi një bukuroshe u ndal para meje, u zhvesh, dhe ashtu nudo më tha:
-Merr çfarë të duash nga unë!
Une i hipa biçikletës e ika…
-Mirë ke bërë, se me siguri rrobat do të rrinin shumë të ngushta.

Të ngjashme

Ska komente

Komento