Mizat

-Ishte doktori dhe nje burre i cili mendonte se kishte miza ne koke. E takon burri doktorin dhe i thote: o doktor un kam miza ne koke dhe duhet te me operosh.
-Doktori pergjigjet:po nuk ke asgje nuk mund te operoj kot ai i thote:po te me operosh do te jap 10000 euro doktori beri gjoja e operoji i dha ineksione.
-Burri i thot doktorit flm doktor ma shpetove jeten. Mbas 1 vit burri takohet me doktorin dhe i thote edhe njehere faleminderit per operacionin sepse ja ka shpetuar jeten po doktori i tregon te verteten se nuk e ka operuar dhe burri i hote prandaj mua akoma me ben ne koke bzzzzzzzzz.

Të ngjashme

Ska komente

Komento