Miza tekanjoze

Nje xhaje po udhetonte me tren, mirepo kishte 2 ore qe po e cmendte nje mize. Pas 2 oresh torture nga bezdisja e mizes ben cben dhe e kap me ne fund mizen midis 2 duarsh,hap dritaren e trenit dhe e hedh perjashta mbyll dritaren dhe gjithe nerva iu hakerrye:
S’deshe te vije me tren ti,hajde ne kembe tani!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento