Mikeshat dhe besnikeria

Dy mikesha duke diskutuar rreth besnikerise.
E Para
– Nese me tradheton heren e pare do ta fal. Nese me tradheton per here te dyte, nuk e fal me do e ndaj. S’kam ndermend te rri me nje recidivist

E Dyta
– Nese me tradheton njehere, do ta tradhetoja dy here. Nese me tradheton per here te dyte, do ta tradhetoja 100 here, qe te nxirrja inatin. Nese me tradheton dhe per here te trete do ta ndaja, se nuk kam ndermend te behem e perdale per shkak te tij!

Të ngjashme

Ska komente

Komento