Mesusja e historis pyet nxenesit

-Kush e vrau ALI PASHE TEPELENEN ??
Dhe nxenesit pergjigjen te gjith njekohesisht:
-NE JOOOO…
Vete mesusja te drejtori dhe i thot:
-Sa budallenj jan ata nxenesit e klases se 8a!!
Po pse ?
-Po ja un i pyeta kush e ka vrare ALI PASHE TEPELENEN dhe ata Thane njekohesisht :
NE JOOOOOO
-Epo pyet njeher ata te tetes se mos e kan vrare ata…

Të ngjashme

Ska komente

Komento