Mesuesja pyet Tanin

– Cfare do behesh kur te rritesh…?
– Do bohem pijanec edhe do e bojme bashke mesuese…!
Mesuesja u thote prinderve te tij…Ato e rrahin Tanin.Kur vjen Tani te nesermen ne shkolle,e pyet mesuesja:
-Tani , cfare do behesh kur te rritesh?
– Do pij caj mesuese dhe do i bie me dore….!

Të ngjashme

Ska komente

Komento