Mesuesja

-Nje dite hyn mesuesja ne klase dhe u thote nxenesve kush eshte budalla le te rrij ne kembe te gjith ulen vec njerit dhe mesuesja i thote po ti budalla je?

-Ai i thot jo mesuese nuk doja te te lija vet ty budallaqe pasi edhe ti je ne kembe.

Të ngjashme

Ska komente

Komento