Mesazhi

Nje burre i divorcuar i dergon mesazh ish bashkeshortes, me rastin e pervjetorit te marteses se tyre. “E dashur: te pershendes dhe te uroj gjithe te mirat; kujtoj me nostalgji jeten qe kaluam bashke,ditet e lumtura dhe gezimet qe perjetuam.
P S: Po te ve ne dijeni se jam martuar me nje 20 vjecare.”
Pergjigjet ish gruaja: Jam shume e prekur nga mesazhi juaj. Edhe une kujtoj me mall e nostalgji jeten qe kaluam, po jeta ka edhe aksidente. Tani jetoj shume mire madje jam martuar me nje cun 20 vjecar, por kij parasysh nje gje:ndersa 60-ta nuk hyn asnjehere tek 20-ta,20=ta hyn tre here tek 60=ta.

Të ngjashme

Ska komente

Komento