Me te dashuren ne BMW e re

Nje burre ben nje shetitje me makinen e re se bashku me te dashuren.
Ne nje moment burri ul shpejtesine dhe me nje pamje sa serioze aq edhe te pikelluar i thote te dashures:
– Kam diçka qe nuk ta kam treguar dhe per kete ndihem fajtor?
– Çfare eshte?, i thote e dashura
– Jam i martuar dhe kam dy femije.
– Uh o zot sa me frikesove, une mendova se BMW-ja nuk eshte e jotja!

Të ngjashme

Ska komente

Komento