Me doli mjekra

Nje qift po beheshin gati te dilnin per drek diku.
Del Gruaja dhe shikon burrin te pa rruajtur i thote ashtu pa u rru do te dalesh?
Jo moj Grua une u rruva por me doli mjekra perseri duke te pritur ty te behesh gati.

Të ngjashme

Ska komente

Komento