Mbrenda arkivolit

Ne nje funeral, burri qe ndodhej brenda arkivolit trokiste dhe bertiste:
– Shpresaaaa, jam gjalle, hapeni kete dreq kutije!
– Mbylle mor ti gojen, se nuk e di me mire se doktori ti, ndyresire e dreqit!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento