Majmunat

Nje dite mesuesja pyeti se kush e sjell elektricitetin? Shume nxenes dhane edete e tyre dhe ja nje pergjigje. Zush elektricitetin e sjellin majmunat.
-E pse e pyeti zysha. Sepse sa here qe ikin dritat babi im thote: na i hoqen dritat keta majmunat e dreqit.

Të ngjashme

Ska komente

Komento