Luani dhe miu

Luani dhe miu ishin shok te ngusht . Nje dite te merzitur i thone njeri-tjetrit a i nderrojme grate po pergjigjet miu ide e mire .
-Dhe ashtu u be .Mbas disa ditesh luani i thote miut kam nje problem nuk po i gjej dot vendin jo ore thot miu une hyj e dale si ne shtepine time

Të ngjashme

Ska komente

Komento