Luani dhe majmuni të punësuar në kopshtin zoologjik

-Te kam gjetur një pune…por duhet te vishesh si majmun dhe te hipësh neper peme kur te vijnë fëmijët.
Mire thotë ai, shkon aty dhe vishet si majmun
por duke kërcyer neper peme bie nga pema por bie ne kafazi i Luanit dhe filloi te bërtiste dhe kërkonte ndihme,ndërkohë qe një zë i thotë:
– Po pusho mor gomar se do na pushojnë nga puna qe te dy.

Të ngjashme

Ska komente

Komento