Lepuri dhe gjarpri

I thote lepuri gjarprit: O plako me fal qe jam tallur me ty dje qe nuk ke kembe…
Gjarpri: S’ka problem vlla, e shkuar e harruar.
Lepuri: Hallall plako, jepe doren ktu…!

Të ngjashme

Ska komente

Komento