Leo Messi

Leo Messi e mori një femër me vete në shtëpi. Në muhabet e sipër vajza shkon në WC për tu lehtësuar pak dhe për tu bërë gati për të dashurin. Pas një kohe, del dhe e sheh Messin në shtrat me dy meshkuj tjerë.
Leo, çka është kjo – e pyet e befasuar, ndërsa ai i përgjigjet:
Më vjen keq e dashur, por nuk mundem të “shënoj” pa Xavin e Iniestën!

Të ngjashme

Ska komente

Komento