Kur metodat e kontrollit nuk funksionojne

Nje familje e re jetonte ne nje garsoniere. Perpara se te benin seks, bashkeshorti vendosi te verifikonte nese i biri po flinte:
boy- Babi, me sill nje got uje te lutem… qetesi… gruaja thote:

– E ka zene gjumi.

Pas seksit po rrinin shtrire dhe po perkedheleshin. Papritur degjohet zeri i femijes ne erresire:

– …dhe sa duhet te rri ketu me goten ne dore?

Të ngjashme

Ska komente

Komento