Kur gruaja dyshon tek burri

Shikon poshte mbuleses te dalin kater kembe ne vend te dy.
Merr ngadale shkopin e bejsbollit dhe fillon te godase me sa fuqi kishte mbi ata qe po flinin ne krevat.
Pasi mbaron sulmin shkon ne guzhine te mbledh pak vehten me nje gote vere.
Kur hap deren shikon te shoqin duke lexuar nje reviste.
E dashur u ktheve!” i thote ai… “Kane ardhur prinderit e tu per vizite dhe u lash dhomen tone te gjumit. I pershendete?”

Të ngjashme

Ska komente

Komento