Kur burri do te surprizoje gruan

Burri hyn me vrap ne shtepi, e kap ne befasi gruan dhe i jep nje te puthur…
Si pergjigjie mori nje te puthur te nxehte si asnjehere tjeter.
– Me thuaj, si dukem pa mustaqe? pyet burri me nje buzeqeshje ne buze.
– Ahaaa! Ti qenke?!

Të ngjashme

Ska komente

Komento