Komplimenti

Gruaja ime qëndronte e zhveshur para pasqyrës dhe nuk i pëlqente ajo që shikonte.
– Jam e dëshpëruar, dukem e plakur, e trashë dhe e shëmtuar. Kam nevojë që dikush të më japë një kompliment të bukur! – më tha.
– Shikimin e ke të përsosur! – e komplimentova unë.

Të ngjashme

Ska komente

Komento