Koleksion i tret me bjondina

Cili eshte dallimi ne mes bjondeve dhe kabines telefonike?
Per ta perdorur kabinen te duhet nje cerek dollari

Si e huton nje bjone?
Jepja ne flet ku ne te dy anet shkruan ktheje ne anen tjeter

Si te pergjigjet nje bjonde kur e pyet a je seskualisht aktive?
Jo une vetem rri aty

Pse bjondja nuk mundet me e shkru numin 11?
Sepse nuk e din cili 1 vjen i pari

Pse bjondet vozisit VW (VolksWagen)?
Sepse nuk mund te shqiptojne PORSCHE

Cfare ben nje bjonde para pasqyres me syte e mbyllur?
Do te shikoje se cfare pamje ka kur fle gjume.

Të ngjashme

Ska komente

Komento