Koleksion i pare me bjondina

Pse bjondina e gjun oren prej dritares?
-se don me pa qysh po fluturon koha

Cilli eshte dallimi mes nje bjondine dhe nje mickoje?
– Mickoja ndalet se thithuri pasi qe ta godisni shuplake.

Qa i thote mami bjondines para se me dal on her first date?
– Nese nuk ia arrin me shku n’shtrat para 12, kthehu n’shpi!

Pse u gzu bjondina kur e ka maru puzzle mas 6 muje?
– Se n’paketim ka shkrujt prej 2 dej n’4 vjet.

Qa i thu bjondines qe s’ka as dure as kembe?
– Nice tits!

Si e quajne nje bjondine ne nje institucion te arsimit te larte?
– Vizitore

Të ngjashme

Ska komente

Komento