Koleksion i katërt me bjondina

Si merret vesh qe nje bjonde po thote dicka intelligjente?
Kur e fillon fjaline me ” Nje dite nje mashkull me ka thene…………”

Cili eshte ndryshimi midis nje bjondeje qe i vijne ato dhe nje terroristi?
Me terroristin mund te besh negociata.

Pse bjondet kur flasin e tundit gjithmone koken?
Per te bere kontak ato 2 neurone te vetme qe kane.

Pse interesohen bjondinet për AIDS`in
Sepse dine ta lexojne.

Pse Bjondina e merr mausin kur shkon n’kishe?
– Me kliku n’ikona!

Pse qesh bjondina kur vetetine?
Mendon se po e fotografon dikush.

Të ngjashme

Ska komente

Komento