Koleksion i dyte me bjondina

Cka thote bjondina kur dikush i thote: “Meno pak”??
– Une jom bjonde, s’kom nevoje me mendu!

Cka do te thote paraloja (para sexit) per bjondinen?
-30 minuta pergjerim!

Cila eshte semundja qe i paralizon bjondinat prej belit e teposhte?
– Martesa.

Cili eshte dallimi ne mes te bjondes dhe kalkulatorit me energji solare?
-Bjondet punojne naten

Cfare ka te perbashket bjondja me shishe te birres?
Te dyja jane te zbrazta nga qafa e lart

Pse bjonsina nuk deshiron te ulet afer dritsres ne aeroplan?
Sepse sapoi ka terur floket edhe nuk deshiron era tja prishe me shume

Pse kur porosit bjondja piza thot te ndahet ne 6 pjese?
Sepse 12 kurr nuk do te mund ti hajë

Pse bjondja qendron per 2 ore duke e shikuar tetrapakun e lengut te portokallit? Sepse shkruan CONCENTRATE

Të ngjashme

Ska komente

Komento