Keqkuptime

Ishin dy cuna nje nga veriu e nje nga jugu qe jetonin ne nje shtepi. Djali nga veriu ishte shum pastertor dhe ishte ai qe i bente punet gjithmon dhe shoku i tij nga jugu e mburrte shokun e dhomes para gocave duke u then qe eshte nikoqir i madh. Por shoku nga veriu varte turnjte dhe thoshte tere inat e me nerva pjesen e dyt te fjales e kuptova un me ca kishte te bente po niko ca do te thot?

Të ngjashme

Ska komente

Komento