Katundari ne qendren tregtare

Ishte njeheer nje katundar dhe kishte ardhur qe te rrinte disa dite ne qytet. Ai u vendos ne nje shtepi me qira. Komshinjte gjithnje i thoshin katundar, katundar ..Nje dite ai ja ktheu me inat:
-Katundar , katundar por kur shkoj ne qender tregtare dyert me hapen vete.

Të ngjashme

Ska komente

Komento