Karabinieret

Nje hajdut vjen dhe i vjedh policeve makinen mu perpara komisariatit!!!
-Policet qe kishin makinen i thrret shefi te zyra dhe fillon ti bertase!!!o ju te paafte qe sdini te mbani as makinen tuaj….
-Karabinieret-shefo mos u merzit se i morem nr. e targes

Të ngjashme

Ska komente

Komento