Ishin nje cift grek..

Gruaja humb per 2dite nuk vjen ne shtepi…
Mbas 2ditesh kur kthehet ne shtepi e pyet burri …
Ku humbe dy dite moj idiote…?
Gruaja pergj:- po ja or burr kur ika ne super market me rrembyen 2 shqiptar dhe me futen ne nje furgon me cuan ne nje vile dhe me perdhenuan 3 dit….!
Burri, cfar thua moj idjote, ti vetem 2 dit mungove..?!
Gruaja,, po, por do iki dhe sot..

Të ngjashme

Ska komente

Komento