Injoranti shqipetar

-Nje shqipetar me emigrim ne gjermani,blen nje makine dhe niset per ne shqiperi kur hyri ne autostrade,hyn ne ane te kundert.
-Menjeher lajmi behet i ditur ne radio,duke lajmeruar shoferet e tjere,kujdes nje makin ka hyre ne korsi te kundert.
-E degjon shqipetari ne radion e tij dhe thote me vete,po ketu paskan hyre te gjith gabim keta injorantet,ca nje thone ne radio keta

Të ngjashme

Ska komente

Komento