Idehuri i bie ziles…

Nje njeri i dehur u afrua afer deres se shtepise dhe i bie ziles:

– Kush eshte? – pyet e zonja e shtepise
– A ju mungon njeri?-pergjigjet i dehuri qe mezi i mbanin kembet.
– Me mungon burri!
– Hape,se une qenkam!

Të ngjashme

Ska komente

Komento