I dërguari i Zotit

Një pijanec pasi kthehet në shtëpi dhe mbaronë punë me nevojat personale, drejtohet në dhomë… I thotë gruas:
Sa i mire qe jame, me duket se jame rob i derguar nga Zoti dhe Zoti me mbrone gjithemone!
Pse cka ngjare prape? – i thote ajo!
– Po ja teksa po hyja ne banjo drita u hap vetvetiu nga dora e Zotit
– Uaaaa i poshter prape ke urinuar ne frigorifer ti – ulerit gruaja!!!

Të ngjashme

Ska komente

Komento