I dashuruari

Nje djalosh- student – i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
-O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
-Djaloshi i a kthen: – Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.

Të ngjashme

Ska komente

Komento