Humor anglez

Nje here nje gorilla shkon ne nje pub, kerkon nje gote birre dhe i jep pronarit nje kartmonedhe 20 paund, pronari mendon ‘ah, eshte vetem nje gorilla’ dhe s’i jep kusur. Gorilla shkon ne tavoline, pin goten dhe shkon te porosise nje tjeter. Perseri gorilla paguan 20 paund dhe pronari i pubit mendon ‘eshte vetem nje gorilla’ e nuk i jep kusur. Heren e trete, pronari mendon te beje nje bisede, dhe i thote ‘nuk na vijne shpesh gorilla ketej rrotull’. ‘Me 20 paund goten e birres’, pergjigjet gorilla, ‘nuk habitem fare!’

Të ngjashme

Ska komente

Komento